Adana Otelleri

Adana'daki Oteller Rehberi, Adana Otel Listesiİnci Otel Adana

Eklenme: admin Tarihi: 30 Ekim 2010

İnci otel ticaret ve eğlence sektöründe söz sahibi olan Adananın merkezindedir. 4 Yıldızlı hizmet kalitemiz ve size yardımcı olmaya hazır olan çalışanlarımızla işleriniz kolaylaşacak, güneyin mimarisini ve konukseverliğini hissedeceksiniz. Havuzumuz, masaj salonumuz, türk hamamımız otelimizde bulunduğumuz sürece rahatlamanızı sağlayacak ve kendinizi özel hissettirecek. Doğu anadolunun kendine özgü yemeklerini modern çizgilerle yoğurup sizlere sunuyoruz.
Ormanla ve şehirle içiçe bulunan İnci Otel misafirlerine kaliteyi ve huzuru bulabilecekleri mekan’da tatil imkanını sunuyor. Tüm alanlarda kendini yetiştirmiş ve güleryüzlü personelimiz sizlere hizmet etmekden mutluluk duyar. Müşteri memnuniyetini esas alan misyonumuz ile her an size yardımcı olabilecek görevlilerimize ulaşabileceksiniz. Anadolu kültünün modern anlamda yaşamak isterseniz sizi otelimizde karşılamakdan memnuniyet duyacağız.

Standart Oda         1 Kişi:50.00 EUR     2 Kişi: 70.00 EUR     3 Kişi: 85.00 EUR

Alternatif Oteller :

Yorum YazXHTML: Kullanilabilecek kodlamalar: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>